klasyczny biznes i promocja w sieci

 Czy wiesz, że możesz wykorzystać Facebooka i YouTube do promocji klasycznego biznesu? Sklep, warsztat, piekarnia, organizacja wesel i przyjęć, wideofilmowanie! Każdy biznes można reklamować w sieci. Wiesz co... Trzeba reklamować w sieci. To najlepsza i najtańsza reklama. 


Jak promować biznes w mediach społecznościowych?

 
Skorzystaj z projektu Socialfan. Są tam trzy świetne nagrania, które po prostu musisz obejrszeć. Jeżli chcesz promować się na portalach społecznościowych (Facebook, GoldenLine, Nk, YouTube) to wierz mi te informacje są po prostu bezcenne. Socialfan.pl – zobacz nagrania już teraz…
 


Dostępne są trzy świetne nagrania (zobacz ilość odwiedzin)

Video I – Marcin Godlewski nagrał ciekawe video na temat Facebooka w którym zdradził kilka ciekawych technik. min. – jak nie zostać facebookowym spamerem!
 
Video II – Maciej Mazur opowiada jak wykorzystać videomarketing do budowania relacji z innymi ludźmi oraz skutecznej promocji w internecie wykorzystując do tego serwis YouTube.
 
Video III – Marek Olejniczak przedstawia najważniejsze zasady jakimi należy się kierować budując własny wizerunek w sieci przy użyciu portali społecznościowych. Chcesz wiedzieć jak odbierają Cie internauci odwiedzając Twój profil np. na Facebooku…?
 
 
I co myślisz. Po prostu bomba!