Kredyty walutowe

 

Kredyt dla osób prywatnych i firm

 

Każdy potrzebuje pieniędzy, szczególnie kiedy prowadzi działalność. Każdy wie też, że najtańsze kredyty to kredyty walutowe. Kredyt - tutaj nic nie poradzimy, potrzebna jest zdolność kredytowa. Natomiast jest sposób na na najtańszą walutę. Ale po kolei.

Konto dla osób prywatnych

Ja polecam mBank, ale oczywiście możesz wybrać darmowe konto z aliora albo citibanku. mBank daje za darmo konto EUR, USD, CHF, więc to dobra ofert - zobacz tutaj: http://www.wszystkie-banki.pl/mbank/ekonto.html

 

Pełną ofertę dostępnych kont możesz sprawdzić chodźby tutaj: http://www.wszystkie-banki.pl/konta_osobiste.html

Konto dla firm

Tutaj mamy mniejszy wybór jeżeli chcemy mieć darmowe konto zostaje nam Citi, ale każdy wie, że oferty się zmieniają z dnia na dzień, więc najlepiej sprawdzić aktualne promocje tutaj: http://www.wszystkie-banki.pl/rachunki_firmowe.html

Doradstwo kredytowe

Tutaj nie będę ukrywał wszystko się tak szybko zmienia, że naprawdę trzeba skorzystac z oferty doradców: openfinance, goldfinance no i oczywiście expander. Warto zwrócić uwagę np. na oferty łączone, jak otworzysz konto to otrzymasz debet, kredyt dla firm od 10000 w zwyż. Oczywiście nigdzie w reklamach tego nie ma, dowiesz się dopiero od doradcy, który to wie. Dlatego polecam się umówić z najbliższym z biór, w końcu to za darmo, a naprawdę warto. 

 

Skąd tanią walute?

Oczywiście najtaniej od znajomego, który właśnie chce ją sprzedać. Nie masz znajomego? To załóż konto w walutomacie: Walutomat.pl. W systemie walutomatu dostajesz dostęp do bazy takich osób jak ty, które chcą kupic lub sprzedać walutę.