Mój e-biznes

 

Witam na stronach mojego e-biznesu


Tutaj możesz zobaczyć jak buduje się e-biznes krok po kroku.

 


Mój e-biznes to księgarnia partnerska NEXTO: moja księgarnia.

Też możesz mieć taki sklep. Po prostu go załóż. Jako, że księgarnia NEXTO taka "surowa" nie specjalnie przypadła mi do gustu, więc dodałem swoje strony, które promują towar księgarni - ebooki i audiobooki. 

 

Zaczęło się od hostingu i pierwszej strony, ale szybko powstała mała księgarnia sprzedające kursy do nauki języków obcych. Teraz ta księgarnia wygląda tak:

 

 

 

Budowanie e-biznesu nie jest łatwe.

Przydaje się każda pomoc. Więc na początku obejrzałem konkurencje. I tak doszedłem do wniosku, że warto. Skoro inni potrafią zarobić kilkaset złotych miesięcznie to czemu ja nie miałbym dać rady? I dałem. I tobie też tego życzę. Extra pieniądze co miesiąc przychodzące na konto to świetna motywacja żeby dalej pracować i otwierać kolejne e-biznesy!

 

 

W budowaniu biznesu najbardziej pomogły mi darmowe szkolenia ff24.eu

W tej grupie nauczyłem się jak pracować, jakie narzędzia wykorzystywać, jak organizować sobie pracę i jak sprzedawać. Szkolenia były za darmo, więc po prostu zacząłem z nich korzystać. I tak już zostało. Ciebie też zapraszam na darmowe szkolenia - może również postanowisz budować swój e-biznes. Nauczyłem się jak działa marketing szeptany i jak promować się w sieci na stronach internetowych, na forach i listach dyskusyjnych.

 

LISTA DARMOWYCH SZKOLEŃ FF24.EU

 

 

Zacząłem rozdawać darmowe kursy nauki języka angielskiego.

To najlepsza reklama po prostu daj coś komuś za darmo. Na przykład swój czas! Ja rozdawałem darmowe kursy do nauki języka angielskiego. Też możesz pobrać sobie taki kurs. Wystarczy, że zapiszesz się na listę a w pierwszym e-mailu dostaniesz link do pobrania takiego kursu na mp3.

 

 

Zapisz się po darmowego audiobooka! Odbiór w 5 minut!

 

 

 

Zgadzam się z Polityką Prywatności

 

1. Zapisz się i odbierz e-mail

2. Potwierdź subskrybcje

 

 

 

Zacząłem zapraszać ludzi do budowania e-biznesu.

Napisałem nawet krótki kurs 11 lekcji jak budować ebiznes. Jak założyć księgarnie, jak zacząć się promować i sprzedawać. Byle tylko ludzie chcieli się wziąć do pracy. A prowizje są naprawdę fajne i warto się zajmować sprzedawaniem w sieci. Możesz zapisać się na kurs tutaj. Nie bój się jest za darmo!

 

Zgadzam się z Polityką Prywatności

* Z kursu można w każdej chwili zrezygnować

za darmo!

w pierwszej wiadomości

 

 

 

Zacząłem pisać bloga promującego mój e-biznes.

Blog istniej do dzisiaj i możesz sobie poczytać jak powstawał mój biznes krok po kroku http://programpartnerskilike.blox.pl. Szkoda, że ja nie miałem takiego bloga, który prowadziłby mnie krok po kroku za rękę. Możesz tak poczytać jak zaczynałem. Dzisiaj kiedy sięgam wstecz wygląda to trochę zabawnie i strasznie nieprofesjonalnie. Ale nikt nie jest idealny. Od czegoś trzeba zacząć! Dzisiaj mam nowego bloga: http://kamilg.netii.net.

 

 

 

Zachęcam Cie do pracy i do budowania swojego e-biznesu!